Metų apdovanojimai – už išskirtinius darbus 2021-aisiais

2021 gruodžio 21 d.
f in @

LSMU Kauno ligoninė – daugiausiai šalyje COVID-19 pacientų gydanti sveikatos priežiūros įstaiga pagerbė padalinius ir darbuotojus, per šiuos sudėtingus ir įtemptus 2021-uosius metus nuveikusius išskirtinių darbų.

Prasidėjus šventinei penkiaminutei, kurioje skambėjo akordeonisto Vytenio Danieliaus ir vokalistės Austėjos Guiskytės muzikinė programa, renginio vedėjas Vilius Kaminskas tarti sveikinimo žodžių ir pristatyti apdovanojimų pakvietė LSMU Kauno ligoninės generalinį direktorių prof. habil. dr. Albiną Naudžiūną, direktorę medicinai prof. dr. Dianą Žaliaduonytę, direktorę valdymui ir infrastruktūrai dr. Helgą Mariją Kauzonę.

Metų pokyčio nominacijoje statulėlės ir diplomai už nuveiktus darbus įtekti skyriams, kurie persikvalifikavo ir vietoje įprastos specializacijos – neurologijos, geriatrijos, kardiologijos, vidaus ligų, vidaus ligų diagnostikos, infekcijų, vaikų ligų, psichosomatikos  – gydo COVID-19 ligonius.

Apdovanojimas Metų bendrystė už aktyvų bendradarbiavimą tarpusavyje ir su kitais ligoninės padaliniais atiteko trims Priėmimo-skubios pagalbos skyriams.

Įvertinti ir reanimatologų iššūkiai: Metų pagalbos pacientams nominacijoje apdovanoti Suaugusiųjų intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyrius (Josvainių g. 2), Terapijos klinikos Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius (Hipodromo g. 13), Vaikų priėmimo skubios pagalbos ir intensyvios terapijos skyrius (Baltijos g. 120).

Psichiatrijos klinikoje suburta Krizinio įvykio komanda apdovanota Metų iniciatyvos nominacijoje.

Metų renginio apdovanojimas atiteko direktorės medicinai profesorės D.Žaliaduonytės inicijuotiems Vadovų mokymams.

Metų naujovės nominacijoje įvertintas LEAN sistemos diegimas ligoninėje. Apdovanojimą atsiėmė Kokybės valdymo skyrius.

Metų kontrolės statulėlė ir diplomas įteikti Infekcijų kontrolės skyriaus vadovei Ritai Butylkinai.

Metų savanoriu paskelbtas Socialinės veiklos skyriaus vadovas Saulius Davainis už ligoninės savanorių veiklos koordinavimą.

Metų architektais nominuoti infrastruktūros padalinių vadovai Vytautas Armolaitis ir Viktoras Margelevičius.

Metų modernizaciją – ligoninės sandėlio pertvarkymą apdovanota jo vadovė Rasa Jonikienė.

Nominacijoje Metų operatyvi pagalba už reikšmingą indėlį ligoninės darbui ir svarbią pagalbą medicininiams padaliniams apdovanoti ligoninės Transporto bei Medicinos technikos ir projektų vykdymo skyriai, Personalo skyriaus vadovė Lina Keršytė ir Finansų ir ekonomikos skyriaus vadovė  Aušra Subačiūtė.

Galiausiai pagrindinis – Metų ligoninės apdovanojimas įteiktas visai bendruomenei. Jos vardu skulptūrėlę priėmė LSMU Kauno ligoninės generalinis direktorius profesorius A.Naudžiūnas.