Slaugytojams – nuoširdžiausi linkėjimai ir „Laimės piliulės“

2021 gegužės 12 d.

LSMU Kauno ligoninė pagerbė slaugytojus jų profesinės šventės – Tarptautinės slaugytojų dienos proga.

Praėjusius metus galime vadinti biologinio karo laiku. Jūs, slaugytojai, šiame kare buvote pagrindiniai kovotojai ir didvyriškai atstovėjote šioje kovoje. Ačiū jums!” –  LSMU Kauno ligoninės slaugytojams dėkojo ligoninės generalinis direktorius prof. habil. dr. Albinas Naudžiūnas.

„Slaugytojų darbas nepaprastai svarbus ir reikalingas. Šiandien tariame ačiū jums už visa, ką atiduodate pacientams, ligoninei, savo pasirinktai profesijai“, – kalbėjo LSMU Kauno ligoninės direktorė medicinai prof. dr. Diana Žaliaduonytė.

„Kančia, sakė mūsų profesijos pradininkė Florence Nightingale, yra iššūkis, kurį mes galime įveikti. Ištvermės kasdieniuose mūsų profesijos iššūkiuose!“ – linkėjo LSMU Kauno ligoninės direktorė slaugai Marija Žeruolienė.

Skyrių slaugos personalui buvo įtektos padėkos. O kad mūsų slaugytojai nepristigtų energijos ir optimizmo, ligoninės dovana buvo stiklainėliuose supakuotos specialiai slaugytojams subalansuotos “Laimės piliulės”.