x

Atsisveikiname ir linkime sėkmės darbuotojai, kuri mūsų ligoninėje išdirbo 43 metus!

2021 liepos 19 d.
f in @

Chirurgijos klinikos bendrosios praktikos slaugytoja Aldona Pocienė mūsų ligoninei atidavė net 43 savo gyvenimo metus. Pradėjusi dirbti Vaikų ligų skyriuje, vėliau perėjo į Chirurgijos skyrių. Chirurgijos klinikoje (Hipodromo g. 13) ji dirbo iki šiol.

Anot Aldonos, vienas svarbiausių ir labiausiai apdovanojančių dalykų slaugytojo darbe – ryšys su pacientu:

„Labai svarbu išklausyti, užjausti ligonius, pagelbėti jiems, paaiškinti. Kartais žodis gydo labiau nei vaistai. Pasikalbi su žmogumi ir matai, kad jam palengvėja, sklaidosi bauginančios mintys ir tampa ramiau. Bendravimas mums itin svarbus, nes slaugytojas per parą daugybę kartų užeina į palatas. Pacientai būtent slaugytojų klausia nuomonės vienu ar kitu klausimu, nes jos yra arčiausiai paciento, o gydytojų klausti kartais būna nedrąsu.“

Į medicinos sritį Aldona Pocienė panoro pasukti dar vaikystėje. Ji nuo mažens norėjo padėti žmonėms. Aldonos tėveliai dirbo su medicina susijusius darbus, todėl galbūt tai ją ir paskatino pasirinkti slaugytojo specialybę.

Paklausta, kodėl per pandemiją liko dirbti skyriuje, Aldona atsako paprastai: „Nesinorėjo išeiti iš ligoninės, nes jausčiausi kaip karys, bėgantis iš mūšio lauko. Kovidiniai metai buvo tikrai sunkūs, ypač pradžia, kai buvo daug nežinomybės, reikėjo pertvarkyti ligoninės struktūrą, pradėti dirbti kitaip. Dabar lengviau, žinome, su kuo susidūrėme ir ką turime daryti.“

„Mūsų darbas tikrai labai sunkus, sudėtingas, atsakingas, reikalaujantis daug jėgų. Savo kolegoms labiausiai linkiu sveikatos, ištvermės, atsidavimo, atjautos. Kad gyventų gyvenimą šiandien, neužstrigtų praeityje ar neaiškioje ateityje. Turėkite savo širdyje tikėjimą, viltį ir meilę – su meile galima pasiekti viską. Jeigu jos bus, visi būsime laimingi. Stenkitės suprasti savo kolegą, pacientą, artimus žmones. Būkite laimingi“, – linki Aldona Pocienė.

Nuoširdžiai džiaugiamės savo darbuotoja ir linkime Aldonai sveikatos bei sėkmės!