Stacionarinės paslaugos (pacientas guldomas į ligoninę)

Apie LSMU Kauno ligoninėje teikiamas stacionarines paslaugas

LSMU Kauno ligoninėje teikiamos antrinio ir tretinio lygio stacionarinės sveikatos priežiūros paslaugos. Kasmet siekiame gerinti stacionarinių paslaugų prieinamumą ir kokybę, plėsti jų spektrą.

2020 m. užklupus COVID-19 pandemijai, ligoninėje perorganizuotas skyrių darbas bei paslaugų teikimas. Dalies skyrių veikla buvo sustabdyta, personalo ištekliai perskirstyti, nukreipiant dirbti į izoliacinius, COVID-19 ir kitus skyrius. Mažėjant COVID-19 susirgimų skaičiui, siekiame atnaujinti kiek galima daugiau stacionaro paslaugų.

Bendras stacionaro lovų fondas 2020 m. – 1 620 lovų. Per šiuos metus čia gydyti 42 064 pacientai. Ikipandeminiu laikotarpiu (2019 m.) per metus ligoninėje suteikta apie 60 000 stacionarinių sveikatos priežiūros paslaugų. 2020 m. LSMU Kauno ligoninėje atliktos 13 095 operacijos. Mūsų akušerijos padaliniuose priimta 2 910 gimdymų.

Apie skyriuose teikiamas paslaugas sužinosite pasirinkę norimą skyrių paieškoje.