x

COVID-19 ligonių dar nemažėja

2021 lapkričio 29 d.
f in @

LSMU Kauno ligoninė lapkričio pabaigos duomenimis, išlieka daugiausiai COVD-19 pacientų turinčia gydymo įstaiga – čia guli apie 250 ligonių. Didėjant kitų ligų gydymo poreikiui mieste bei rajone, laukiame, kad kada šie skaičiai pradės mažėti, o infektologai, terapeutai, neurologai ir kitų sričių medikai galės grįžti prie įprasto darbo.

Prie to galime prisidėti visi, todėl tiems, kam atėjo laikas stiprinančiai vakcinos dozei, siūlome nelaukti. Pastebime, kad per parą iš visų guldomų dėl pasunkėjusios COVID-19 būklės ligonių nuo 20 iki 40 proc. yra pasiskiepyję. Tiesa, reanimacijoje tebedominuoja nevakcinuoti pacientai.

LSMU Kauno ligoninės darbuotojai intensyviai skiepijasi trečiąja doze ir sergamumas, nepaisant ligos išplitimo visuomenėje, nėra dramatiškas, koks buvo pernai lapkritį ir gruodį. Tada vienu metu sirgdavo nuo 200 iki 300 medicinos, slaugos bei kitų specialistų. Šiuo metu turime 29 sergančius iš 3,5 tūkst. visų darbuotojų. Tai yra dėl to, kad mūsų organizacijoje imunizacijos lygis yra daugiau kaip 90 proc.