Darbą pradeda Radiologinių ir endoskopinių tyrimų registratūra

2021 birželio 11 d.
f in @

LSMU Kauno ligoninės Konsultacijų poliklinikoje (Hipodromo g. 13, Aukštieji Šančiai) nuo pirmadienio (birželio 14 d.) pradeda veikti Radiologinių ir endoskopinių tyrimų registratūra.

Registratūros telefono numeris (8 37) 375 640

Pastebėjome, kad pacientams ne visuomet lengva užsiregistruoti radiologiniams ar endoskopiniams tyrimams. Dažnai prireikia suteikti papildomą informaciją, kaip pasiruošti tyrimui, atsakyti į kylančius klausimus. Kad registruotis būtų paprasčiau, atidarome tam skirtą specialią registratūrą.

Jei esate užsiregistravę šiems tyrimams, atvykę į ligoninės Konsultacijų polikliniką kreipkitės ne į pagrindinę registratūrą, o į Radiologinių ir endoskopinių tyrimų registratūrą, kurią rasite tik įėję pro poliklinikos įėjimą – pirmas kabinetas dešinėje pusėje

Radiologiniai

• Kompiuterinė tomografija (KT)
  • Rentgenografija