DĖMESIO, SVARBI ŽINIA! LSMU KAUNO LIGONINĖ STEIGIA PACIENTŲ TARYBĄ

2024 rugsėjo 30 d.

Kviečiame pacientų interesams atstovaujančias organizacijas, savanorius telkiančias nevyriausybines organizacijas, neįgaliųjų teises ginančias organizacijas, visus aktyvius piliečius iki 2024 m. spalio 10 d. deleguoti savo atstovą į VšĮ Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno ligoninės steigiamą Pacientų tarybą.

LSMU Kauno ligoninės Pacientų tarybos tikslas:

siekti, kad ligoninėje būtų kuriama aplinka, kurioje pacientai ir jų artimieji jaustųsi patogiai ir saugiai, o jų gaunamos asmens sveikatos priežiūros ir kitos paslaugos būtų teikiamos taip, kad kuo labiau atitiktų į pacientus orientuotos (angl. patient-centered) sveikatos priežiūros modelį.

Pacientų tarybą sudarys  ne mažiau negu 5 nariai, kuriuos 3 metų kadencijai į Pacientų tarybą skiria Ligoninės generalinis direktorius. Už darbą Pacientų taryboje nemokama.

LSMU Kauno ligoninės generalinio direktoriaus sudaryta atrankos komisija atrinks Pacientų tarybos narius atsižvelgiant į kandidatų motyvaciją dirbti Pacientų taryboje, profesinę kvalifikaciją, asmeninę patirtį LSMU Kauno ligoninėje, galimybę šiai veiklai skirti pakankamai laiko.

Organizacijų ir/ar piliečių prašoma pateikti kandidato gyvenimo aprašymą bei pristatyti jo motyvaciją dirbti Pacientų taryboje motyvaciniame laiške.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, kuriuos kviesime pokalbiui.

Kandidatų dokumentus prašome pateikti iki 2024 m. spalio 10 d. (imtinai) el.paštu: info@kaunoligonine.ltviktorija.bucinskaite@kaunoligonine.lt