x

Gydytojo A.Marchockij domėjimosi objektas – retos gastroenterologinės ligos

2023 rugsėjo 19 d.
f in @

Gydytojas gastroenterologas Aleksandras Marchockij liepą baigė rezidentūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) ir, apsiginklavęs naujausiomis žiniomis, jau antrą mėnesį priima pacientus LSMU Kauno ligoninės Konsultacinės medicinos centro (KMC) Konsultacijų poliklinikoje Hipodromo g. 13.
LSMU Kauno ligoninės KMC komandą papildęs gastroenterologas A. Marchockij gydo ir diagnozuoja visus virškinamojo trakto susirgimus, atlieka endoskopinius ir ultragarsinius tyrimus, ypač domisi retomis gastroenterologinėmis ligomis – autoimuniniais virškinamojo trakto susirgimais, uždegiminėmis žarnų ligomis.
„Su LSMU Kauno ligonine susipažinau būdamas rezidentu. Dirbau su stacionare gydomais terapinio profilio pacientais, asistuodavau per naktinius budėjimus, taigi ir gydymo įstaiga, ir darbuotojai, ir tvarka man buvo daugmaž pažįstami“, – pasakoja gydytojas Aleksandras.
Iš Prienų kilęs A. Marchockij dar mokykloje labiausiai mėgo gamtos mokslus – chemiją, biologiją, o pasirinkus LSMU studijuoti mediciną patraukliausia jam pasirodė gastroenterologo specialybė, kurioje yra ir terapijos, ir intervencijų, o tai, juokauja Aleksandras, visiškai jo skonio dalykai.
Padidėjęs rūgštingumas, rėmuo, virškinimo, tuštinimosi sutrikimai – su tokiais nusiskundimais dažniausiai kreipiasi pacientai į Konsultacijų poliklinikoje Hipodromo g. 13 konsultuojantį gydytoją gastroenterologą A. Marchockij. Žinoma, simptomatika gali būti gerokai įvairesnė, ir kaskart labai svarbu kuo operatyviau nustatyti tikslią negalavimo priežastį.
 LSMU Kauno ligoninės Konsultacijų poliklinikoje pacientui, atėjusiam su šeimos gydytojo siuntimu gastroenterologo konsultacijai, gydytojai gastroenterologai tos pačios konsultacijos metu dažniausiai ne tik suteikia konsultaciją, bet atlieka ir reikiamus čia pat ligoninėje daromus tyrimus: gastroskopiją, echoskopiją, kraujo tyrimus ir kt. Taip taupomas paciento laikas, greičiau nustatoma diagnozė ir pradedamas gydymas.
Laisvą po darbų laiką gydytojas Aleksandras labiausiai mėgsta leisti su šeima: žmona, kurios specialybė – kineziterapeutė, ir dukrele, kuriai netrukus sukaks dveji. Esant galimybei jis mielai žaidžia krepšinį („Tai – mano arkliukas“) arba mėgaujasi vandens pramogomis: plaukimu, nardymu, vandenlenčių sportu.
*
Konsultacijų poliklinika Hipodromo g. 13:
Registracija internetu https://ipr.esveikata.lt/
Specialistų registratūra (I-V 8-19 val.) tel. (8 37) 213 300
Poliklinikos darbo laikas: I-V 7:30-18 val.
El. paštas poliklinika@kaunoligonine.lt