x

Įtariate, kad jums alergija? Konsultuoja suaugusiųjų gydytoja alergologė – klinikinė imunologė

2024 liepos 02 d.
f in @

Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, alergiškų žmonių skaičius sparčiai didėja. Alergija pasireiškia įvairiais simptomais – čiaudėjimu, nuolat užgulta nosimi, sloga, dusuliu, odos bėrimu, niežėjimu, viduriavimu, vidurių pūtimu ar užkietėjimu ir net sąmonės netekimu.
❗️ Nors kai kuriuos tyrimus žmogus gali atlikti tiesiog nuvykęs į laboratoriją, tyrimų aiškinimą bei galutinį apibendrinimą su gydymo paskyrimu visgi turėtų atlikti tik gydytojas specialistas.
LSMU Kauno ligoninės Konsultacinės medicinos centro (KMC) Konsultacijų poliklinikoje Hipodromo g. 13 suaugusius pacientus konsultuoja gydytoja alergologė – klinikinė imunologė Rūta Kovaliovienė.
Ji 2016 m. baigė LSMU medicinos magistro studijas, o 2020 m. – alergologijos ir klinikinės imunologijos rezidentūrą ir įgijo gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo licenciją.
R. Kovaliovienė specializuojasi astmos, alerginio rinito, dilgėlinės, įvairių rūšių dermatitų diagnostikoje ir gydyme.
Gydytoja R. Kovaliovienė yra Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos (LAKID) ir Europos alergologų ir klinikinių imunologų akademijos (EAACI) narė, nuolatos dalyvauja šalies ir tarptautinėse konferencijose, kongresuose bei domisi alergologijos ir klinikinės imunologijos mokslo naujovėmis.
  • Adresas: Konsultacijų poliklinika Hipodromo g. 13, Kaunas,
  • Registracija internetu: https://ipr.esveikata.lt/
  • Skambučių centro numeris: (8 37) 213 300