LSMU Kauno ligoninei – Kauno miesto savivaldybės padėka

2022 gegužės 06 d.

Kauno miesto savivaldybė surengė padėkos koncertą medikams ir įteikė padėkas už nenuilstamą darbą ir pagalbą kovojant su COVID-19 ligos pandemija. Padėką visai LSMU Kauno ligoninės bendruomenei renginyje priėmė generalinis direktorius prof. habil. dr. Albinas Naudžiūnas.

LSMU Kauno ligoninė nuo pandemijos pradžios buvo didžiausia COVID-19 ligonius gydanti įstaiga, per pikus joje gulėdavo net iki 250 koronaviruso ligonių.

Ypač sunkus etapas buvo iki vakcinacijos, kai plūstant sunkiems ligoniams sirgdavo ir darbuotojai.

Bendromis sutelktomis jėgomis šie iššūkiai buvo įveikti. Ir dabar vis dar turime apie 100 šios ligos pacientų, bet Šilainių padalinyje jau atnaujinome įprastą Kardiologijos, Vidaus ligų diagnostikos skyrių darbą, visu pajėgumu pradėjo darbuotis Chirurgijos ir Urologijos skyriai, nes Intensyvios terapijos ir reanimacijos padalinys vėl turi lovų ne tik kovidiniams ligoniams.