LSMU Kauno ligoninės Geriatrijos centro Dienos stacionaro pacientai rašė Nacionalinį diktantą

2024 kovo 15 d.

LSMU Kauno ligoninės Geriatrijos centro dienos stacionaro kolektyvas nestokoja gražių iniciatyvų. Kovo 15 d. medikai pakvietė savo pacientus kartu su tūkstančiais kitų Lietuvos gyventojų rašyti Nacionalinį diktantą. Pagyvenę žmonės puikiai susitvarkė su nelengva lietuvių kalbos rašyba.

Nacionalinis diktantas rengiamas 14-ą kartą. Tai tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. Kaip skelbia organizatoriai, vieniems tai proga pasitikrinti rašybos įgūdžius, kitiems – pasivaržyti, tačiau visiems tai galimybė didžiuotis unikalia lietuvių kalba, o ir padarius klaidų – išmokti ko nors naujo.

​Diktantą nuo 2006 metų organizuoja VšĮ Pilietinės minties institutas