x

LSMU Kauno ligoninės slaugos praktikos vadovėms – Kauno kolegijos padėkos

2022 lapkričio 18 d.
f in @

LSMU Kauno ligoninė aktyviai bendradarbiauja su mokslo įstaigomis – per 2021 metus praktiką pas mus atliko 1430 studentų, o šiemet šis skaičius dar gerokai paaugo.

Vakar ligoninėje lankėsi Kauno kolegijos Medicinos fakulteto vadovas praktiniam mokymui dr. Donatas Gužauskas, kuris pristatė Slaugos studijų programos studentų praktikų kokybės vertinimą. Džiaugiamės, kad studentai praktika ligoninėje yra patenkinti ir vertina ją labai gerai.

Kad praktika būtų naudinga, kiekvienam studentui ligoninėje paskiriamas praktikos vadovas, kuris prižiūri praktikanto darbą, stebi mokslo įstaigos iškeltus praktikos tikslus, moko, konsultuoja ir globoja jaunąjį kolegą. Būtent nuo studento ir praktikos vadovo bendradarbiavimo priklauso, kokį žinių ir įgūdžių bagažą išsineš studentas. Labai malonu, kai gauname atsiliepimų, jog praktika buvo naudinga, gerai organizuota ir studentai į kitą studijų etapą žengia pasitikėdami savimi.

Už puikų vadovavimą studentų praktikai D. Gužauskas įteikė padėkas šešioms LSMU Kauno ligoninės slaugos praktikos vadovėms:

Kardiologijos skyriaus (Hipodromo g 13) vyresniajai slaugytojai-administratorei Tomai Daunytei

Neurologijos II skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Kristinai Bagušienei

Ortopedijos ir traumatologijos II skyriaus vyresniajai slaugytojai Daivai Gluoksnytei

Vidaus ligų skyriaus (Laisvės al. 17) vyresniajai slaugytojai Jūratei Naujokienei

Suaugusiųjų priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vyresniajai slaugytojai Audronei Paulei

Dienos chirurgijos skyriaus vyresniajai slaugytojai-administratorei Indrei Zibolei (šiuo metu atostogose)

LSMU Kauno ligoninės direktorė slaugai Marija Žeruolienė ligoninės vardu padėkojo D. Gužauskui už bendradarbiavimą ir pasveikino su apginta daktaro disertacija.

Didžiuojamės gerais studentų įvertinimais ir tikimės, kad po studijų jie grįš į mūsų ligoninę jau kaip puikūs slaugos specialistai.