LSMU Kauno ligoninės socialinei darbuotojai – ministerijos padėka

2022 rugsėjo 29 d.

Minint Lietuvos socialinių darbuotojų profesinę dieną, LSMU Kauno ligoninės Socialinės veiklos skyriaus socialinei darbuotojai  Danutei Barusevičienei socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė įteikė padėką.

Tokius Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimus gavo 14 Lietuvos socialinių darbuotojų, „savo darbu reikšmingai prisidedančių prie socialinės gerovės kūrimo.” Vienas šalies socialinis darbuotojas sulaukė ypatingo ministerijos įvertinimo – Gerumo žvaigžės.

Profesinės dienos proga, be D.Barusevičienės parisivežto ministrės apdovanojimo, buvo džiaugiamasi ir daugiau įvertinimų.
Socialinės veiklos skyriaus vadovas Saulius Davainis tapo Socialinio darbo žvaigžde 2022 m. Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos inicijuotoje Socialinio darbo žvaigždžių savaitėje.
LSMU Kauno igoninės generalinio direktoriaus prof. Albino Naudžiūno padėkos įteiktos socialiniams darbuotojams Indrei Poškaitei-Damažeckei ir Algiui Sodaičiui.
Socialinė darbuotoja Inga Vaičienė apdovanota LSMU Kauno ligoninės direktorės slaugai Marijos Žeruolienės padėka.