x

LSMU Kauno ligoninės Vadovų mokymai’2024

2024 birželio 18 d.
f in @
LSMU KAUNO LIGONINĖS VADOVŲ MOKYMAI 2024.
Ligoninės tradicija jau tapusių Vadovų mokymų šiemetė tema buvo „Lyderystės kompasas: nuo asmeninės atsakomybės iki darbuotojų įgalinimo“.
Įžanginį žodį, supažindindama su numatytomis veiklomis, tarė Vadovų mokymų iniciatorė LSMU Kauno ligoninės direktorė medicinai prof. dr. Diana Žaliaduonytė. Generalinis direktorius prof. habil. dr. Albinas Naudžiūnas pristatė įstaigos praėjusių metų ataskaitą.
Tuomet laukė lektorių pranešimai.
🔖Ekonomikos mokslų daktaras Povilas Mačiulis skaitė paskaitą „Lyderystė komandoje: nuo idėjos iki įgyvendinimo“.
🔖Pokyčių vadybos ekspertės Linos Mieliauskienės tema buvo „Vadovų lyderystės svarba“.
🔖Psichoterapeuto, supervizoriaus Dainiaus Jakučionio paskaita vadinosi „Kas, kaip ir kam vadovauja: ar aš čia vadovauju?“
🔖LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto Sveikatos vadybos katedros dėstytoja dr. Vilma Jasiukaitienė dalijosi žiniomis, kaip profesionaliau parengti skaidrių pristatymą: „Tobuliname įgūdžius“.
🔖Charizmatiškasis aktorius, lektorius, emocinio intelekto lavinimo treneris Andrius Žebrauskas savo paskaitą, privertusią auditoriją ir juoktis, ir susimąstyti, pavadino „Improvizacija ir komunikacija“.
Antroji renginio diena buvo skirta praktinėms dirbtuvėms. Simonas Girdžijauskas, vedantis mokymus vadovavimo, lyderystės, laiko planavimo, derybų meno srityse, pakvietė į praktines dirbtuves „Darbuotojų asmeninės atsakomybės skatinimas, jų įtraukimas ir motyvacija“.
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos vyriausioji psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos bei schemų terapijos psichoterapeutė, supervizorė Rosita Kanapeckaitė dirbtuvėse supažindino su tema „Kaip įdarbinti stresą dirbti mano labui“.
Veidoskaitos trenerė ir koučingo specialistė Ugnė Genienė pristatė veidoskaitos sistemą, suteikiančią galimybę įvertinti, ko galima tikėtis iš šalia esančiųjų, kaip komunikuoti, kad būtų pasiektas ne tik individualus, bet ir efektyvus komandinis tikslas.
Organizacijų valdymo konsultantė, lektorė, CAN-DO ir LinaLEAN įkūrėja Lina Jankauskienė per praktines dirbtuves „Asaichi Lean sistemoje“ nagrinėjo tokias temas kaip „Kodėl rodikliai neveikia“; „Kada rodikliai nebūtini?“; „Kokią naudą turi teikti rodiklis?“; „Kaip atnaujinti ir koreguoti savo susirinkimus, kad juose būtų daugiau vertės“.
+59