Medicinos darbuotojų dienos proga pagerbti ilgiausiai dirbantys gydytojai ir slaugytojai

2024 balandžio 26 d.

LSMU Kauno ligoninės šventiniame renginyje, skirtame Medicinos darbuotojų dienai, skambėjo sveikinimai ir padėkos gydytojams ir slaugos personalui už jų be galo svarbų, atsakingą, reikalaujantį ne tik žinių, bet ir ištvermės, jėgų, atsidavimo darbą, gelbstint pacientų gyvybes, grąžinant sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą.

Šventiniame renginyje buvo įteiktos generalinio direktoriaus prof. habil. dr. Albino Naudžiūno, direktorės medicinai prof. dr. Dianos Žaliaduonytės ir direktorės slaugai Marijos Žeruolienės padėkos ilgiausiai dirbantiems gydytojams ir slaugytojams.

Pasak sveikinimo kalbą sakiusio LSMU Kauno ligoninės generalinio direktoriaus prof. A. Naudžiūno, pagerbti ilgiausiai įstaigoje dirbančius gydytojus ir slaugytojus visų pirma reiškia tarti padėką jiems kaip lojaliausiems, labiausiai pasišventusiems medicinos darbuotojams, dešimtmečius kilnaus darbo paskyrusiems įstaigai ir pacientams.

„Esate tie, iš kurių mokomės. Jūs mums – pavyzdys“, – sakė direktoriaus medicinai pavaduotojas Justinas Dzidzevičius.

Direktorė valdymui ir infrastruktūrai dr. Helga Marija Kauzonė susirinkusiems pateikė staigmeną: unikalų, rankų darbo istorinį ligoninės vitražą, išsaugotą, kartu su dar keliais, per rekonstrukciją reorganizuojant Vaikų konsultacinę polikliniką į Vidaus ligų kliniką. Šie gyvenimui prikelti vitražai taps naujosios ligoninės istorijos dalimi.

Šventinio renginio dalyviams skambėjo Dariaus Kudirkos atliekami muzikiniai kūriniai.