Nacionaliniame judumo iššūkyje – puikus LSMU Kauno ligoninės komandos pasirodymas!

2021 lapkričio 22 d.

Spalio viduryje LSMU Kauno ligoninės komanda prisijungė prie Nacionalinio judumo iššūkio – darbuotojai registravosi programėlėje #walk15 ir varžėsi su kitomis organizacijomis „Organizacijų“ sekcijoje. Programėlė skaičiavo bendrai nueinamus užsiregistravusių darbuotojų žingsnius.

7 milijonai – tiek žingsnių per mėnesį nuėjo ligoninės komanda ir aplenkusi daugiau nei 600 organizacijų užėmė 42-ąją vietą!

Nors prie projekto prisijungėme jam įpusėjus, mūsų darbuotojai, jau užgrūdinti pandemijos iššūkių, susitelkė ir rezultatai kaip raketa šovė į viršų. O ir žingsnius rinkti ligoninėje, kur darbas veja darbą, nėra sunku.

Norėjome, kad puikūs pasiekimai neliktų nepastebėti, tad kvietėme darbuotojus siųsti savo geriausius savaitės rezultatus.
Sveikiname nugalėtojus:

I vieta (126 086 žingsniai) – Slaugos tarnybos slaugos koordinatorė Audronė Naruškevičienė (Laisvės alėjos padalinys).

II vieta (120 326 žingsniai) – Konsultacijų poliklinikos administratorė Modesta Veličkaitė (Hipodromo g. padalinys).

III vieta (114 563 žingsniai) – vadovas intervencinei medicinai, abdominalinės chirurgijos gydytojas Donatas Venskutonis (Josvainių g. padalinys).

Audronė pasakojo, kad tokį įspūdingą rezultatą pavyko pasiekti, nes beveik kasdien į darbą ir iš jo eina pėstute, daug vaikščioti tenka darbe. Kaip sako pati, sėdėjimas ne jos charakteriui, tad ir laisvalaikiu bėgioja, eina pasivaikščioti. Modesta iššūkio metu daug kilometrų sukorė per atostogas keliaudama po kalnus Nepale. O Donatas propaguoja aktyvų gyvenimo būdą ir judėjimas – neatsiejama jo gyvenimo dalis.

Iššūkio dalyvius pasveikino ligoninės vadovų komanda bei įteikė ligoninės gertuves.

„Dėkojame darbuotojams už įsitraukimą, azartą ir puikų pasirodymą. Ėjimas – ne tik gamtą tausojantis keliavimo būdas, jis taip pat stiprina sveikatą, todėl žingsniuoti kasdien kviečiame ir be iššūkių“, – linki ligoninės Darbuotojų saugos ir sveikatos darbe skyriaus vadovė Donata Asatiani.