Nuo ligoninės stogo žvelgia besišypsantis Angelas

2024 sausio 15 d.

Ant korpuso, kur įsikūręs LSMU Kauno ligoninės Akušerijos ginekologijos skyrius, „atsisėdo“ besišypsantis baltas Angelas. Šis kūrinys yra sukurtas čia gimdžiusios pacientės menininkės Gabrielės Baltrušaitytės-Ramoškienės ir kaip dovana įteiktas ligoninei.

„Mes savo ruožtu taip pat dėkojame menininkei ir džiaugiamės, kad šis Angelas papuošė vieną mūsų ligoninės korpusų bei kuria daug gražių emocijų čia apsilankantiems žmonėms ir darbuotojams“, – sako LSMU Kauno ligoninės direktorė valdymui ir infrastruktūrai dr. Helga Marija Kauzonė.

LSMU Kauno ligoninės Akušerijos ginekologijos skyrius ne tik žavi savo erdviomis ir šviesiomis patalpomis, vienvietėmis palatomis, modernia įranga, bet ir sulaukia daug padėkų už šiltą bendravimą bei profesionalų darbą. Per metus čia pasaulį išvysta per tūkstantį žmogučių.