Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimuose – LSMU Kauno ligoninės darbuotojai

2024 gegužės 02 d.

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimuose už atsidavimą profesijai, sunkų ir pasiaukojamą darbą bei išskirtinius nuopelnus sveikatos sistemai ministras Arūnas Dulkys garbės ženklus įteikė 26 šalies gydytojams, 27 slaugytojoms ir 22 sveikatos apsaugos darbuotojams.
Džiaugiamės, kad šiais metais tarp apdovanotųjų Nusipelniusių Lietuvos medikų garbės ženklais – mūsų ligoninės darbuotojos:
* LSMU Kauno ligoninės direktorė medicinai, gydytoja kardiologė prof. dr. Diana Žaliaduonytė,
* LSMU Kauno ligoninės Vaikų ligų klinikos vaikų gydytoja pulmonologė Dalia Steponavičienė,
* LSMU Kauno ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vyresnioji akušerė Ilona Joneliūnienė,
* LSMU Kauno ligoninės Psichiatrijos klinikoje dirbanti gydytoja psichiatrė Kristina Norvainytė.
 Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos darbuotojams, savo veikla prisidėjusiems prie pagalbos kovojančiai Ukrainai, įteiktos padėkos. Viena nominančių – Psichiatrijos klinikos Aleksoto ir Marių sektorių Psichosocialinės reabilitacijos skyriaus medicinos psichologė Aina Adomaitytė.
LSMU Kauno ligoninės bendruomenė širdingai sveikina šauniąsias nominantes ir linki kuo didžiausios sėkmės!