Ortopedas traumatologas dr. A. Širka dalijosi savo patirtimi su Kroatijos chirurgais

2024 kovo 22 d.

Kovo 20-21 dienomis mūsų ligoninėje Ortopedijos traumatologijos klinikoje pirmą kartą ligoninės istorijoje vyko „Johnson&Johnson“ kompanijos organizuotas ortopedų traumatologų mainų vizitas chirurgų iš Kroatijos kompetencijos kėlimui.

LSMU Kauno ligoninės ortopedas traumatologas dr. Aurimas Širka, turintis Instruktoriaus teises su „Johnson&Johnson“ kompanija, atliko 3 parodomąsias sudėtingas revizines klubo sąnario endoprotezavimo operacijas, kurių metu svečiai iš Kroatijos Vukovar ligoninės buvo supažindinti bei mokyti su kaulo augmentacijos ir didelių kaulinių defektų atkūrimo būdais bei jų principais revizinių (pakartotinių) klubo sąnario endoprotezavimo operacijų atvejais, naudojant specializuotus titaninius kaulų defektų intarpus bei implantus.

Dr. A.Širka džiaugiasi, jog visi 3 pacientai jaučiasi gerai, operacijų tikslai įgyvendinti puikiai bei dėkoja LSMU Kauno ligoninės administracijos personalui, operacinės bei slaugos komandai, prisidėjusiai prie šio įvertinimo bei pasiekimo.