x

Poliklinikoje veikia Skausmo gydymo kabinetas

Skausmo gydymo kabinete teikiamos ambulatorinės ir dienos stacionaro specializuotos skausmo gydymo paslaugos.
Multidisciplininė komanda – anesteziologas, neurologas, medicinos psichologas, kineziterapeutas, anestezijos slaugytojas – siekia palengvinti pacientų skausmą ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Nuolatinis skausmas stipriai pablogina žmonių gyvenimo kokybę ar net lemia neįgalumą. Kenčiantiesiems ilgai trunkantį stiprų skausmą sunku atlikti net paprasčiausius darbus, judėti, juos kankina nemiga, blogėja santykiai šeimoje ar net susergama depresija. Skausmo valdymas taip pat svarbus ligoniams, pvz., onkologinių susirgimų atveju – kai žmogui ne taip smarkiai skauda, atsiranda jėgų ir motyvacijos kovoti su užklupusia liga.

Kaip užsiregistruoti į konsultaciją?
Reikalingas šeimos gydytojo siuntimas su nustatyta diagnoze pas skausmo gydymo specialistą. Paslauga kompensuojama PSDF lėšomis.

Registracija tel. (8 37) 213 300

Ko tikėtis pirmos konsultacijos metu?

  • Atvykęs į konsultaciją pacientas užpildo klausimyną apie savo sveikatos būklę, skausmo pobūdį, gretutines ligas ir kt. Specialistas nuodugniai įvertina pacientą, kad galėtų pradėti svarstyti visus įmanomus ir kiekvienu atveju tinkamiausius gydymo metodus.
  • Išsiaiškinama, kokie yra paciento lūkesčiai, įsivertinama, ar galima pasiekti norimą rezultatą.
  • Iškeliami skausmo gydymo tikslai.
  • Įvertinus skausmo tipą, paciento pagrindinę ir gretutines ligas sudaromas ir su pacientu aptariamas skausmo gydymo planas: apibrėžiama, kokį gydymą gaus pacientas, kaip prie gydymo turės prisidėti jis pats. Tik aktyviai bendradarbiaujant pacientui ir medikų komandai gaunamas geriausias rezultatas.

Gydymo planas, atsižvelgiant į rezultatus, gali būti koreguojamas. Gydimo trukmė – nuo poros vizitų iki pusmečio.