Šilainių padalinyje terapinių pacientų jau nepriimame

2021 spalio 07 d.

Šilainių padalinyje terapinių pacientų jau nepriimame

Sergamumo visuomenėje didėjimas duoda karčių vaisių ligoninėms, todėl LSMU Kauno ligoninėje tenka priimti skausmingus sprendimus – vėl numatyti daugiau COVID-19 lovų atimant jas iš kitų ligonių. Turime per 130 koronaviruso pacientų ir jų srautas nemažėja – atvežama daugiau nei išvyksta. Didžioji jų dalis neskiepyti.

Josvainių g. 2 (Šilainuose) Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje nuo spalio 7 d. jau nepriimame terapinių pacientų, kas dar labiau didina įtampą Hipodromo g. 13 ir Laisvės al. 17 esančiuose padaliniuose, nes auga sergamumas ir kitomis ligomis.

Šilainių padalinyje be COVID-19 gydymo šiuo metu tebeteikiamos abdominalinės chirurgijos, urologijos, neurologijos srities paslaugos, tebeveikia Fizinės medicinos ir reabilitacijos II, Odos ir venerinių ligų, Vaikų ligų, Akušerijos ginekologijos skyriai, taip pat Odos ir venerinių ligų, Vaikų konsultacinė bei Konsultacinė poliklinikos.