x

Terapijos dienos stacionaras (Hipodromo g. 13)

Adresas: Hipodromo g. 13, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8-17 val.
Registracija tel.(8 37) 213 300

 

Vedėja
Rūta Nutautienė
Vyresnysis slaugytojas - administratorius
Eglė Bernadišiūtė

Svarbi informacija pacientui

Dienos stacionaro paslauga –  tai planinė gydomoji ir (ar) diagnostinė asmens sveikatos priežiūros veikla, kurios metu užtikrinama paciento priežiūra iki 8 valandų.

Tai – puiki galimybė gauti platų paslaugų spektrą, ligoninėje praleidžiant ne parą, bet dieną: rytą pacientas atvyksta į gydymo įstaigą, kur jam taikomas gydymas ar atliekama diagnostinė procedūra/os, o vakare, įvykdžius dienos gydymo planą, grįžta į namus. Kitą rytą, esant poreikiui, stacionarinis gydymas vėl tęsiamas.

LSMU Kauno ligoninės Terapijos dienos stacionare pacientui atliekami reikalingi kraujo ir diagnostiniai (radiologiniai, endoskopiniai) tyrimai, taikomas medikamentinis gydymas. Jei reikia, konsultuoja kiti gydytojai specialistai, atliekamos reabilitacinės procedūros.

Ką reikia žinoti apie Terapijos dienos stacionarą (Hipodromo g. 13):
 • Priimami suaugę pacientai (vyresni nei 18 metų).
 • Gydymas ir tyrimai bus suteikiami darbo dienomis.
 • Jei norite gauti dienos stacionaro paslaugą ar konsultaciją, galite iš anksto registruotis tel.: +(8 37) 213 300. Registracija vykdoma darbo dienomis nuo 10 val. iki 16 val. Negalint atvykti nustatytu laiku, privalote informuoti nurodytais telefono numeriais.
 • Į LSMU Kauno ligoninės Konsultacijų polikliniką (Hipodromo g. 13) Jūs atvykstate nurodytu laiku, paspaudžiant „ planinis pacientų stacionarizavimas“ būsite nukreiptas į Terapijos dienos stacionarą.
 • Atvykus į Terapijos Dienos stacionarą turėkite su savimi asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą paslaugai
 • Dienos stacionare kartą per dieną bus skiriamas maitinimas, jei esate dirbantysis – išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, pagal poreikį išrašomi kompensuojami vaistai.
 • Būtina atsinešti savo kiekvienos dienos vartojamus vaistus.

 

Patogiose funkcinėse kėdėse–foteliuose pacientas procedūros metu gali sėdėti, būti pusiau gulimoje ar gulimoje padėtyje. Reikia apsirengti patogiais judesių nevaržančiais drabužiais, turėti buteliuką vandens. Nerekomenduojami papuošalai, brangūs daiktai.

 

Svarbi informacija gydytojui

Šios paslaugos pacientui teikiamos tik turint šeimos gydytojo ar kitos specialybės gydytojo siuntimą F027/a/E027 „Medicinos dokumentų išrašas/siuntimas“. Siuntime nurodoma paciento diagnozė, jos TLK kodai, atlikti tyrimai ir jų rezultatai.

Terapijos dienos stacionare teikiamos paslaugos:

 • vaistų skyrimas infuzijos būdu (bet kuris TLK -10 AM kodas);
 • ezofagogastroduodenoskopija su bendrine nejautra (bet kuris TLK 10 AM kodas);
 • kolonoskopija su bendrine nejautra (bet kuris TLK 10 AM kodas);
 • bronchoskopija su bendrine nejautra (bet kuris TLK 10 AM kodas);
 • kraujo komponentų transfuzija (bet kuris TLK 10 AM kodas);

Dienos stacionare paslaugos teikiamos tik darbo dienomis. Priimami suaugę pacientai (vyresni nei 18 metų).

Pacientai į LSMU KL Dienos stacionarą registruojami iš anksto tel. (8 37) 213 300 Registracija vykdoma darbo dienomis nuo 10 val. iki 16 val.