x

Tęsiame gražų bendradarbiavimą su Japonijos ambasada

2021 rugpjūčio 17 d.
f in @

Šiuo metu LSMU Kauno ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriuje „Žibutė“ Kačerginėje daug šurmulio – čia vyksta reabilitacinio gydymo vasaros stovyklos vaikams ir paaugliams.

Kad tarp sveikatinimo procedūrų ir pamokėlių būtų kuo užsiimti, talkina mūsų partneriai. Džiaugiamės, kad jau šeštus metus tęsiasi bendradarbiavimas su Japonijos ambasada Lietuvoje, kurios atstovai praeitą savaitę lankėsi skyriuje.

Tiek besireabilituojantiems vaikams, tiek jų tėveliams buvo įdomu daugiau sužinoti apie Japoniją, lietuvių ir japonų vaikų kasdienybės skirtumus (ar žinojote, kad mokslo metai Japonijoje prasideda balandį!).

O labiausiai vaikus ir jų mamytes sudomino praktiniai užsiėmimai: japoniško popieriaus lankstymo meno (origamio) ir japoniškų hieroglifų rašymo pamokėlės, pažintis su kimono drabužio dėvėjimo subtilybėmis bei galimybė patiems juo pasipuošti. Įspūdžių buvo daug!

Nuoširdžiai dėkojame Japonijos ambasadai Lietuvoje už gražų bendradarbiavimą ir Socialinės veiklos skyriaus socialinei darbuotojai Danutei Barusevičienei už rūpinimąsi turiningu „Žibutės“ stovyklautojų laisvalaikiu.