Vyriausybės padėkos LSMU Kauno ligoninės vadovams

2023 rugsėjo 07 d.

Vyriausybės rūmuose vyko padėkos renginys NATO viršūnių susitikimą organizavusioms institucijoms. Į jį buvo pakviesti ir LSMU Kauno ligoninės vadovai – generalinis direktorius prof. habil. dr. Albinas Naudžiūnas ir direktorė valdymui ir infrastruktūrai dr. Helga Marija Kauzonė.

Į renginį susirinko Užsienio reikalų, Krašto apsaugos, Vidaus reikalų, Susisiekimo, Sveikatos apsaugos ministerijų, ligoninių, Vilniaus miesto savivaldybės, Viešųjų pirkimų tarnybos ir kitų NATO viršūnių susitikimą organizavusių institucijų atstovai, padėkos žodžius tarė Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

„Nors dažnai norime sakyti, kad vienas ar kitas įvykis buvo istorinis, turbūt pati istorija atsakys į klausimą, kiek jis buvo istorinis ta prasme, kad pakreipė pasaulio istoriją. Mes dabar to pasakyti negalime. Tačiau galime atsakyti į klausimą, ar tai buvo istorinis įvykis mums – valstybei kaip institucijai, institucijų visumai? Be jokios abejonės, tai buvo istorinis įvykis. Tokio masto, tokio sudėtingumo, tiek įvairių sričių aprėpiančio renginio Lietuvoje dar nėra buvę“, – NATO viršūnių susitikimo mastą ir kiekvieno žmogaus indėlį pabrėžė premjerė Ingrida Šimonytė.

Vyriausybės kanceliarijos nuotraukos.