Konsultacijų poliklinikos Garliavos padalinys po rekonstrukcijos bus modernesnis ir patogesnis

2024 spalio 03 d.

Daugiau kaip 25 tūkstančių gyventojų turinčios Garliavos medicinos centro direktorius Mindaugas Kyguolis pristatė įstaigos modernizavimo planą, kuris bus įgyvendinamas partnerystėje su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno ligonine.
🔸Renginio svečiams teko užsidėti statybininkų šalmus, nes pastate prasidėjo griovimo darbai. M. Kyguolis pasakojo, kad pirmajame etape planuojama įrengti bendrą Garliavos medicinos centro ir LSMU Kauno ligoninės Konsultacijų poliklinikos Garliavos padalinio registratūrą bei pacientų laukiamąjį. Šiuos darbus statybininkai pažadėjo užbaigti iki šių metų pabaigos.
🔸Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pastebėjo, kad Garliavoje poliklinika veikia jau 27 metus, tačiau laikmetis ir augantys gyventojų poreikiai reikalauja permainų. „Griauname sena, kad sukurtume nauja. Džiugu, kad tai galime daryti su mūsų partneriais – LSMU Kauno ligonine“, – kalbėjo meras.
🔸LSMU Kauno ligoninės generalinė direktorė profesorė Diana Žaliaduonytė taip pat džiaugėsi gera kaimynyste. „Nebeliko vietos konkurencijai, nes turime bendrą tikslą – teikti daugiau kokybiškų medicinos paslaugų bendruomenei“, – sakė profesorė.
🔸Iki 2027 m. ketinama iš pagrindų renovuoti patalpas, įrengti liftą, mansardą, terasą, pakeisti stogą, inžinerinius tinklus, atnaujinti fasadus, sujungti pastatus.