Atnaujinta Konsultacijų poliklinikos (Josvainių g. 2) registratūra

2023 kovo 23 d.

LSMU Kauno ligoninė tęsia patalpų ir infrastruktūros atnaujinimo darbus. Pacientų patogumui bei ligoninės darbo organizavimo gerinimui atnaujintos ir praplėstos LSMU Kauno ligoninės Konsultacijų poliklinikos Registratūros patalpos Josvainių g. 2. Taip pat įrengtos naujos erdvės studentams Hipodormo g. 13.

Kaip sakė LSMU Kauno ligoninės direktorė valdymui ir infrastruktūrai dr. Helga Marija Kauzonė, Registratūroje yra sumontuota moderni eilių valdymo sistema, įrengtos erdvesnės patalpos – pacientų laukiamasis ir nauja rūbinė. „Ligoninės lankytojai, pacientai gali patogiai jaustis naujose patalpose, o Registratūros darbuotojai, įvaldę eilių valdymo sistemą – be streso aptarnauti pacientus“, – sakė dr. H.M. Kauzonė.

„Taip pat nepamiršome studentų. Jiems yra įrengtos naujos erdvės ir auditorija Hipodromo g. 13. Nauja auditorija taip pat puikiai pasitarnaus ligoninės personalo darbui, organizuojamoms konferencijoms ar mokymams. Reikia pažymėti, jog naujų patalpų remontas buvo atliktas ligoninės jėgomis. Tai yra puikus pavyzdys ribotų išteklių kontekste“, – akcentavo direktorė.