x

Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyrius

Adresas: Laisvės al. 17

Darbo laikas: 8-15.30 val.
Tel. numeris: (8 37) 423 148

Ambulatorinės reabilitacijos padalinys
Adresas: Laisvės al. 17
Darbo laikas: 8-15.30 val.
Tel. numeris: (8 37) 407 798

Skyriaus vedėja, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Ilona Aželienė
Tel.(8 37) 424 490
Vyresnioji slaugytoja
Laima Lidekauskienė
Tel.(8 37) 423 148
Budinti slaugytoja
Tel.(8 37) 423 148

Apie skyrių

Skyriuje teikiamos stacionarinės reabilitacijos II paslaugos pagal judamojo – atramos aparato pažeidimų profilį ir ambulatorinės reabilitacijos II paslaugos pagal judamojo – atramos aparato pažeidimų profilį ir nervų ligų sistemos profilį. Specialistai konsultuoja pacientus, atvykstančius iš traumatologijos punkto gydytojo traumatologo siuntimu ir iš kitų gydymo įstaigų su siuntimu fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai.

Taikomos I reabilitacijos etapo paslaugos visuose stacionaro skyriuose besigydantiems pacientams, turintiems biosocialinių funkcijų sutrikimų.

Skyriuje dirba licencijuoti, nuolat besitobulinantys specialistai, siekiantys atkurti ir kompensuoti sutrikusias paciento biosocialines funkcijas. Darbas vyksta komandoje, kurią sudaro pacientas, fizinės medicinos ir reabilitacijos (FMR) gydytojas, kineziterapeutas, ergoterapeutas, psichoterapeutas, socialinis darbuotojas, BPS, FMRS, masažuotojas, paciento artimieji. Esant reikalui konsultuoja kitų sričių specialistai.

Paslaugos

Teikiamos paslaugos suaugusiems:

Stacionarinė reabilitacija II pagal judamojo – atramos aparato pažeidimų profilį.

Ambulatorinė reabilitacija II pagal judamojo – atramos aparato pažeidimų profilį ir nervų ligų sistemos profilį.

FMR gydytojų konsultacijos pacientams, atvykstantiems iš traumatologijos punkto gydytojo traumatologo siuntimu ir iš kitų gydymo įstaigų su siuntimu fizinės medicinos ir reabilitacijos (FMR) gydytojo konsultacijai.

Taikomos I reabilitacijos etapo paslaugos visuose stacionaro skyriuose besigydantiems pacientams, turintiems biosocialinių funkcijų sutrikimų.

Kiekvieną pacientą konsultuoja FMR gydytojas, vertinama funkcinė būklė, sudaromas individualus gydymo ir reabilitacijos planas, parenkamos reabilitacijos priemonės :

Individuali kineziterapija, ergoterapija, masažas, fizioterapinės procedūros (lazerio terapija, mikrobangų terapija, magnetinė terapija, „TerraQuant“ terapija, ultragarso terapija, elektroterapija). Taip pat taikoma socialinė reabilitacija, psichoterapija.

Reabilitacijos procesas vyksta komandiniu principu, kuriame dalyvauja specialistai:

FMR gydytojas, kineziterapeutas, ergoterapeutas, psichoterapeutas, socialinis darbuotojas, masažuotojas, BPS, FMRS, esant reikalui ir kiti specialistai.

Kaip užsiregistruoti į stacionarinę reabilitaciją:

Gauti informaciją apie stacionarinės reabilitacijos II sąlygas arba užsiregistruoti galite tel.: (8 37) 213 300

Atvykti į stacionarinę reabilitaciją galite su gydytojo siuntimu F027/a ir galiojančia TLK pažyma reabilitacijai II.

Informacija teikiama tel.: (8 37) 447 798, (8 37) 424 490.