LSMU Kauno ligoninė dalyvavo LSMU Rezidentūros dienos renginyje

2024 balandžio 15 d.

Lietuvos sveikatos mokslų universitete vyko Rezidentūros diena, kurioje dalyvavo ir LSMU Kauno ligoninė.

Prie LSMU Kauno ligoninės stendo rezidentai galėjo sužinoti apie galimybes dirbti mūsų įstaigoje, bendravo su LSMU Kauno ligoninės direktore medicinai prof. Diana Žaliaduonyte, jos pavaduotoju Justinu Dzidzevičiumi, Studijų, mokslo ir projektų skyriaus vadove Laura Pėkiene, įvairių LSMU Kauno ligoninės klinikų medikais ir jau dirbančiais LSMU Kauno ligoninėje rezidentais.

Lankytojams pristatytos Vidaus ligų, Geriatrijos, Infekcinių ligų, Kardiologijos, Ortopedijos traumatologijos, Odos ir venerinių ligų, Chirurgijos, Anestiozologijos ir Intensyvios terapijos, Neurologijos, Psichiatrijos ir kitose mūsų klinikose esančios rezidentūros bazės. Iš viso jų turime 26.

Didelio lankytojų susidomėjimo sulaukęs ringinys buvo skirtas suteikti galimybę studentams susipažinti su priėmimo į rezidentūros studijas taisyklėmis, sužinoti, kaip pasiruošti motyvaciniam pokalbiui, pabendrauti su potencialiais darbdaviais.